Stellan Mörner färglitografi
2015-12-09
348197
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Mörner, 346/360, färglitografi, ca 45 x 36 cm