Eugen Osswald oljemålning

Eugen Osswald oljemålning
Eugen Osswald oljemålning
Eugen Osswald oljemålning
Eugen Osswald oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EUGEN OSSWALD (1879-1960): Galoppbana, "Rennbahn in München - Riem - 1930", signerad Eugen Osswald, olja på duk, ca 51x70 cm

348204

2015-12-09