Alf Lindberg
2015-12-10
348209
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALF LINDBERG (1905-1990): Stolen, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 56x60 cm
UTSTÄLLD: Inköpt på Konstakademien, Stockholm