Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALF LINDBERG (1905-1990): Stolen, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 56x60 cm
UTSTÄLLD: Inköpt på Konstakademien, Stockholm
348209
2015-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här