Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STYRELSEBORD, 1920-tal, fanérad i valnöt, för sessionsrummet på AB Vin- & Spritcentralens huvudkontor, skyltmärkt med V &S inventarienummer, inköpt 1923 enligt inventarueförteckningen som uppfördes 1964, höjd 78, 500x130 cm, bordet monterbart

Smärre slitage, fanérbortfall,

348215

2015-12-09