Leksaksbjörn

Leksaksbjörn
Leksaksbjörn
Leksaksbjörn
Leksaksbjörn
Leksaksbjörn
Leksaksbjörn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN, omkring 1910, okänt fabrikat, brummekanism, infällda hjul, längd 55 cm

Slitage, skador

348220

2015-12-09