Tågset Lionel

Tågset Lionel
Tågset Lionel
Tågset Lionel
Tågset Lionel
Tågset Lionel
Tågset Lionel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIONEL TÅGSET, skala 3/16, omkring 1950-tal, bestående av ånglok märkt "343", 4 vagnar "katastrofset" samt dressin, diverse räls och tranformator

Funktioner ej testade, diverse skador

348225

2015-12-11