Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LIONEL TÅGSET, skala 3/16, omkring 1950-tal, bestående av ånglok märkt "343", 4 vagnar "katastrofset" samt dressin, diverse räls och tranformator
Funktioner ej testade, diverse skador
348225
2015-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här