Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF SVENSSON, fåtölj, Dux, Contourett roto, grått fårskinn, nackkudde i svart skinn
Klädsel med slitage/skador
348226
2015-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här