Andreas Wargenbant gjutjärn

Andreas Wargenbant gjutjärn
Andreas Wargenbant gjutjärn
Andreas Wargenbant gjutjärn
Andreas Wargenbant gjutjärn
Andreas Wargenbant gjutjärn
Andreas Wargenbant gjutjärn

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Häst, signerad och daterad 2009, röd, gjutjärn, höjd 34 cm

Mindre ytmärken

348234

2015-12-11