Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, Frankrike, förgylld brons, svart marmor, på trepassfot, höjd inklusive skärm ca 88 cm

348236

2015-12-09