Bordslampor 1800-tal

Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal
Bordslampor 1800-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1800-talets andra hälft, Frankrike, förgylld och patinerad brons, på trepassfot, höjd inklusive skärm ca 54 cm

348237

2015-12-09