Klubbat för:
8 600 SEK
8 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1800-talets andra hälft, Frankrike, förgylld och patinerad brons, på trepassfot, höjd inklusive skärm ca 54 cm
348237
2015-12-09