Kristina Matousch väggskulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

KRISTINA MATOUSCH (född 1974): "Round Slot Screw", monogramsignerad och daterad KM 2012, 23/30, mässing, multipel/SAK,18,5x14x1 cm

Mindre repor

348246

2015-12-10