Birgit Broms

Birgit Broms
Birgit Broms

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, signerad B Broms, 111/150, färglitografi, ca 21,5x26 cm

348248

2015-12-09