Georges Laporte

Georges Laporte
Georges Laporte

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000), "Été" - Kustlandskap, signerad G. Laporte E. A. 13/15, färglitografi, 46x61 cm

348255

2015-12-10