Marie-Louise Ekman Komposition

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, signerad och daterad M.L. Ekman 1997, 50/175, grafiskt tryck på japan-papper, ca 43x29 cm

348256

2015-12-09