Tommy G Sundman olejmålning

Tommy G Sundman olejmålning
Tommy G Sundman olejmålning
Tommy G Sundman olejmålning
Tommy G Sundman olejmålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOMMY G SUNDMAN (född 1952): Vinflaskor - "Chateau Cheval Blanc 1985", monogramsignerad och signerad a tergo, olja på duk, ca 41x31 cm

348261

2015-12-10