Teburkar 1 par

Teburkar 1 par
Teburkar 1 par
Teburkar 1 par
Teburkar 1 par
Teburkar 1 par
Teburkar 1 par
Teburkar 1 par
Teburkar 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEBURKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, otydlig påskrift undertill, höjd ca 17 cm

Skador, bucklor

348286

2015-12-09