Kandelabrar och skål

Kandelabrar och skål
Kandelabrar och skål
Kandelabrar och skål
Kandelabrar och skål
Kandelabrar och skål
Kandelabrar och skål
Kandelabrar och skål
Kandelabrar och skål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUST ANDERSEN, kandelabrar, 1 par, Danmark, tenn, 1930, SKÅL märt just 1007, höjd ca 20 resp 9 cm

Slitage, skålen med bucklor

348288

2015-12-09