Galgar 1960/70-tal Decembre

Galgar 1960/70-tal Decembre
Galgar 1960/70-tal Decembre

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DECEMBRE, galgar, 9+3+3, Karhumuovi, Finland, 1960/70-tal, plast, höjd ca 27, längd 34 cm

Brukslitage

348295

2015-12-10