Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DECEMBRE, galgar, 9+3+3, Karhumuovi, Finland, 1960/70-tal, plast, höjd ca 27, längd 34 cm
Brukslitage
348295
2015-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här