Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HENRIK ALLERT (1937): (3) Figurscen komposition, signerad Henrik Allert, 19/225, 25/200, 117/200, litografi och etsningar ,68x48,19x18, 25x32, cm
348315
2015-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här