Matgrupp 1960-tal

Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 1960-tal, faner i teak, bestående av: bord samt 4 stolar, diameter ca 105, höjd 74, ca , sitthöjd ca 44 cm

Senare klädsel

348320

2015-12-10