Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 1960-tal, faner i teak, bestående av: bord samt 4 stolar, diameter ca 105, höjd 74, ca , sitthöjd ca 44 cm
Senare klädsel
348320
2015-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här