Bord Louis XV-stil

Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, skiva i sten, träskuren dekor av bl a blomster, skyltmärkt Carl johanssons Möbleringsaffär, diameter ca 88, höjd ca 70 cm

Smärre slitage, torrsprickor

348323

2015-12-10