Bord Louis XV-stil
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, skiva i sten, träskuren dekor av bl a blomster, skyltmärkt Carl johanssons Möbleringsaffär, diameter ca 88, höjd ca 70 cm
Smärre slitage, torrsprickor
348323
2015-12-10