Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 66 cm

Slitage, skador, större mängd prismor medföljer

348326

2015-12-10