Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, faner i teak, brännstämplat HMB möbler, Rörvik Sweden, höjd ca 56, 130x61 cm

Renoverat

348330

2015-12-10