Skrivbord gustaviansk stil medföljande stol 1800-t

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, lådor i sargen, förgyllda beslag, höjd ca 78, 126x75 cm, STOL, 1800-tal, bemålad, skulpterad rygg, sitthöjd ca 46 cm

348353

2015-12-13