Byrå
Closed
2015-12-10
348359
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, 3 lådor, fanerad i flambjörk, höjd ca 55, 74 x 30 cm
Delvis senare bemålat, slitage