Angelica Wiik färglitografi
2015-12-11
348364
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 43/290, färglitografi, bladmått ca 85 x 58 cm, oramad