Angelica Wiik färglitografi
Valmis
2015-12-11
348366
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Paraplyskymning, signerad Angelica Wiik, 108/290, färglitografi, 86 x 58 cm, oramad