Nattduksbord engelska

Nattduksbord engelska
Nattduksbord engelska
Nattduksbord engelska
Nattduksbord engelska
Nattduksbord engelska
Nattduksbord engelska
Nattduksbord engelska
Nattduksbord engelska

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTDUKSBORD / BYRÅER, 1 par, England, 1900-tal, fanérade i idegran, beslag i mässing, draghandtag i sidorna, 2 lådor i vardera, höjd ca 50, 46 x 39 cm

Smärre bruksslitage

348368

2015-12-11