Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, orientaliskt, 1800-tal, med fyrfat i mässing, höjd 54, 90x84 cm

Slitage

348377

2015-12-11