Fåtöljer Kerstin Hörlin-Holmqvist

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtöljer, 1 par, "Stora Adam", 1950-tal, Nordiska Kompaniet 1950-tal, röd klädsel, sitthöjd ca 37, totalhöjd 95 cm

Klädsel med skador, torkad stoppning

348380

2015-12-11