Teskedar kaffeskedar silver

Teskedar kaffeskedar silver
Teskedar kaffeskedar silver
Teskedar kaffeskedar silver
Teskedar kaffeskedar silver
Teskedar kaffeskedar silver
Teskedar kaffeskedar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESKEDAR, 9 st., gammalfransk modell, KAFFESKEDAR, 10 st., 3 TÄNGER, KNIV, silver, 1900-tal, teskedar en tång med plique à jouremalj, vikt ca 430 g exkl. kniv med stålblad

Plique à jouremaljen med omfattande skador

348382

2015-12-09