Roalnd Svensson färglitografi

Roalnd Svensson färglitografi
Roalnd Svensson färglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roalnd S, 202/350, färglitografi, ca 31 x 46 cm

348413

2015-12-11