Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HENRI MATISSE (1869-1954), efter: "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin -50, offset, ca 32 x 80 cm
Zustandsbeschreibung
348420
2015-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner