Henri Matisse offset

Henri Matisse offset
Henri Matisse offset

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HENRI MATISSE (1869-1954), efter: "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin -50, offset, ca 32 x 80 cm

Zustandsbeschreibung

348420

2015-12-11