Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Blåbär, signerad och daterad v. Schantz -80, 142/170, färglitografi, ca 40 x 52 cm

348421

2015-12-11