Philip von Schantz färglitografi
Valmis
2015-12-11
348421
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Blåbär, signerad och daterad v. Schantz -80, 142/170, färglitografi, ca 40 x 52 cm