Speglar 1900-tal

Speglar 1900-tal
Speglar 1900-tal
Speglar 1900-tal
Speglar 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, förgyllda, skuret trä, i form av solar, diameter 43 resp 53 cm

En spegel med smärre skador och färgbortfall

348424

2015-12-11