Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS TÄRNING (född 1945): Äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -87, skiktmåleri på pannå, ca 28x55 cm
348428
2015-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här