Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -87, skiktmåleri på pannå, ca 28x55 cm

348428

2015-12-11