Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Fat med citroner, signerad och daterad Lars Tärning -14, skiktmåleri på pannå, ca 20x35 cm

348429

2015-12-11