Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Äpple, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, ca 15x15 cm

348432

2015-12-16