Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS TÄRNING (född 1945): Äpple, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, ca 15x15 cm
348432
2015-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här