Grafiska blad
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAFISKA BLAD, merparten 1800-tal, C.J. Billmark, 12 st färglitografier, motiv Upsala/ Skokloster, AMeyer/Gimaud, 6 st oika motiv ca 1838, O.Mankell, 4 st färglitografier, stockholmsmotiv, 2 st, kopparstick, ca 1780 Saalstade / Carlberg + flera titelblad
Några blad med fläckar, skadad mapp
348456
2015-12-11