Grafiska blad

Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad
Grafiska blad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFISKA BLAD, merparten 1800-tal, C.J. Billmark, 12 st färglitografier, motiv Upsala/ Skokloster, AMeyer/Gimaud, 6 st oika motiv ca 1838, O.Mankell, 4 st färglitografier, stockholmsmotiv, 2 st, kopparstick, ca 1780 Saalstade / Carlberg + flera titelblad

Några blad med fläckar, skadad mapp

348456

2015-12-11