Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
800 SEK
MORTEN LÖBNER ESPERSEN (född 1965), skål, glaserat stengods, signerad och numrerad 290, höjd ca 12, 14x17 cm
348468
2015-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här