Morten Löbner Espersen

Morten Löbner Espersen
Morten Löbner Espersen
Morten Löbner Espersen
Morten Löbner Espersen
Morten Löbner Espersen
Morten Löbner Espersen

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

800 SEK

MORTEN LÖBNER ESPERSEN (född 1965), skål, glaserat stengods, signerad och numrerad 290, höjd ca 12, 14x17 cm

348468

2015-12-13