Kyrkdosa silver Paul Jacob Lundbeck

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL JACOB LUNDBECK, kyrkdosa, silver, graverad dekor, delvis förgylld, Varberg 1820, höjd 2,5, diameter 5,5 cm, vikt 32 g

Bucklor, lock med bristningar

348474

2015-12-11