Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAUL JACOB LUNDBECK, kyrkdosa, silver, graverad dekor, delvis förgylld, Varberg 1820, höjd 2,5, diameter 5,5 cm, vikt 32 g
Bucklor, lock med bristningar
348474
2015-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här