Nils Asplund Stora Skuggan

Nils Asplund Stora Skuggan
Nils Asplund Stora Skuggan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958): Stora Skuggans backhopparbacke, signerad Nils Asplund, daterad 20 nov 1949, tuschteckning, 23,5x18,5 cm, med dedikation Till Skidklubben Skade

348484

2015-12-12