Bowiekniv Smith & Wesson

Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson
Bowiekniv Smith & Wesson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SMITH & WESSON, Bowiekniv, graverat blad med text: "DON´T TREAD ON ME", Smith & Wesson märkt samt daterad 1974 och numrerad 0278, ryggen märkt "SMITH & WESSON", skaft i trä och silver med infälld bricka med text: Collectors series" och serienumret, längd 26 cm

348487

2016-01-21