Bowiekniv Smith & Wesson
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SMITH & WESSON, Bowiekniv, graverat blad med text: "DON´T TREAD ON ME", Smith & Wesson märkt samt daterad 1974 och numrerad 0278, ryggen märkt "SMITH & WESSON", skaft i trä och silver med infälld bricka med text: Collectors series" och serienumret, längd 26 cm
348487
2016-01-21