Astrid Svangren- målning på papper
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ASTRID SVANGREN (född 1972): Utan titel, signerad och daterad Astrid Svangren 2002, tusch, akryl och blyerts på papper monterat mellan plexiglas, ca 61x53 cm.
Smärre repor och färgfläckar på plexiskivorna, i övrigt mycket gott skick.
348489
2015-12-11