Takkrona empirestil

Takkrona empirestil
Takkrona empirestil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKKRONA, 1800-talets slut, empirestil, förgylld brons, för fem ljus, höjd 55, diameter 50 cm

Förberedd för el

348516

2015-12-12