Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPETT, sakralt motiv, i form av ängel, signerad Eve och daterad -35, bemålad och bronserad gips, höjd 42 cm

Färgbortfall, en ljushållare med smärre lagning

348537

2015-12-12