Lennar Jirlow
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "I trädgården/Dans le Jardin", signerad L. Jirlow, 1975, numrerad 275/380, färglitografi, Arches, 45,5x54,5cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus
Gulnader, oramad
348552
2015-12-14