Lennar Jirlow

Lennar Jirlow
Lennar Jirlow

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "I trädgården/Dans le Jardin", signerad L. Jirlow, 1975, numrerad 275/380, färglitografi, Arches, 45,5x54,5cm,
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus

Gulnader, oramad

348552

2015-12-14